Çalışan, çocuklu veya hasta bakan ailelerin ya da sadece temizlik yapmaktan hoşlanmayanların tercihi olan temizlik firmaları son yıllarda evlerde temizlik işini de eline aldı. Tecrübemiz, yeni teknoloji ürünlerimiz, işinde uzman çalışanımız ile ev temizliği derdinden kurtulmanız için hizmet sunuyoruz.

Koltuklar, halılar, camlar, fayanslar, tuvalet, banyo gibi birçok ayrı temizliğin yapılması gerek evlerimizi temizlemek sandığımızdan çok daha fazla vakit alır. Kaliteli, detaylı, hijyenik bir temizlik için Diyarbakır Sağlık Temizlik firması zamanınızın size ve ailenize kalması için çalışıyor.

Temizlik firmamız tarafından kullanılan ürünler TSE belgeli ürünler olup, alerjik madde içermemekte ve anti bakteriyel özellikleriyle mikropların yayılmasını önler.

Sigortasız, sözleşmesiz çalışan ve gündelikçi olarak tabir edilen temizlikçiler yerine; SGK’lı, sözleşmeli, işinde uzman, güvenilir elemanlarımızı evlerinize yolluyoruz. Çocuğum hastalandı, yarın geleyim gibi birçok dertle sizi uğraştıran resmi hiçbir güvence vermeyen gündelik temizlikçiler yerine ev temizliği için profesyonel firmaların seçilmesi oldukça önemlidir. Firmamızla yaptığınız sözleşme sayesinde randevu gününüzde evinize gelecek temizlikçiyi ayarlıyor herhangi bir iptal durumunda yedekler bulunduruyoruz. Aynı şekilde evinizdeki eşyaları güvenle emanet edebileceğiniz, özel yaşantınızdaki huzuru bozacak hareketlerde bulunmayacak işinin ehli insanlar evinizi pırıl pırıl yapıp size teslim ediyor.

Uygun fiyatlarla düzenli olarak temizlenip düzenlenecek olan evin sahiplerinin evde daha rahat dinleneceği, bir banyo keyfi sırasında temizlik derine tutuşmayacağı bir hizmet sunan Diyarbakır Sağlık Temizlik Şirketi, ev temizliğinde uzman kadrosuyla çalışmalarına devam ediyor.

Diyarbakır Ev Temizleme Hizmetimiz

· Cam, Çerçeve Temizliği: Yüksek binaların cam, çerçeve temizliği oldukça zordur ve sizi hayati riske sokar. Bizler profesyonel temizlik firması olarak personellerimize gereken önlemleri alarak özel cam silme deterjanları ile camların daha geç kirlemesini sağlayarak cam çerçeve temizlik hizmetini size sunmaktayız. Çerçeveleriniz için özel rengini almayacak ağartıcılar kullanmaktayız.

· Evdeki Tüm Odaların Temizlenmesi; Evdeki tüm odalarınız elektrik süpüresi ile süpürülerek silinir ve tozları alınır. Odaların gerekli düzenlenmesi yapılır.

· Mutfak Temizliği: En hijyenik ve doğal deterjanlar ile temizlenmesi gereken lan mutfaktır. Mutfak temizliği yaparken mutfakta bulunan gıdalar temizleme maddelerinden uzaklaştırılarak gerekli hijyen sağlanır. Sırasıyla dolaplar iç dış silinir ve düzenlenir. Mutfakta bulunan tüm beyaz eşyalar iç dış silinir ve kir, pas ve yağdan arındırılır. Banko üzeri ve bataryalar temizlenir.

· Banyo Temizliği: Banyo fayansı, bataryası, küveti ada duşa kabini temizlenerek banyo dolapları silinir ve düzenlenir. Cam, ayna ve çerçeveler silinir.

· Tuvalet Temizliği: Tuvalet temizliği yapılırken oldukça güçlü ağartıcılar ve hijyenik ürünler kullanılır. Tüm pas ve kireç tutmuş yüzeyler temizlenir. Artık günümüzde tüm tuvaletlerde banyoların içinde bulunmaktadır.

· Kapı Temizliği: Tüm kapılar yapılığı maddelere uygun malzeme ve deterjanlar ile temizlenir ve silinir.

· Yerlerin Temizlenmesi: Yer zemin maddesine uygun malzemeler ile yerler temizlenir.

· Balkon Temizliği: Evde bulunan tüm balkonlar yıkanır ve kurulanır.

· Toz Alma: Tüm odalar banyo mutfak ve tuvalet gibi tüm alanların toz alma işlemi yapılır.

· Çöplerin Boşaltılıp Atılması: Çöp kutuları boşaltılır ve kutular yıkanır.