Hemen Ara

0532 369 7020

Sıkça Sorulan Sorular

Diyarbakır Temizlik Şirketi

Diyarbakır’da on yılı aşan tecrübesi ile temizlik hizmetleri sunan Sağlık Temizlik Şirketi Diyarbakır temizlik şirketi, kalite ve temizlik standartları açısından güvenebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir.Ancak ilk temizlik ziyaretlerimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Diyarbakır Sağlık temizlik firması, ev temizlik fiyatları politikasını oluşturmada genellikle müşterilerinin isteklerini ve standartlarını en iyi şekilde yerine getirebilecek ekibin ve organizasyonun büyüklüğünü dikkate almaktadır.Bu konuda yardımcı olabilmemiz için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilir,bizi arayarak detaylı bilgi alabilir ya da ev temizlik fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Aksi durumlarda geri bildirimlerinizi bizimle paylaştıktan sonra en kısa sürede memnun kalmadığınız durumu değerlendiriyor ve yeniden ele alıyoruz. Böyle bir durumun olasılığını en aza indirebilmek için temizlik hizmeti öncesinde birçok farklı konuyu hassasiyetle değerlendirmekte ve önlemini almaya çalışmaktayız. Bu noktadan hareket ile geliştirdiğimiz ve sizi ve durumunuzu en iyi şekilde anlamamıza yardımcı olacak Ücretsiz Keşif Hizmetimiz ve farklı içeriklerdeki ev temizliği paketlerimiz en çok güvendiğimiz konuların başında gelmektedir. Diğer bir taraftan firmamızın mail adresine ya da whatsapp adresine göndereceğiniz fotoğraf ve videoları da detaylı olarak inceleyebiliriz. Yerine getirebileceğimiz temizlik hizmetleri ve ulaşabileceğimiz temizlik standartları konusunda taahhüt vermekteyiz.

Evet camlar içeriden ve dışarıdan tamamiyle silinmektedir

İnşaatı yeni bitmiş,tadilatlı ev temizliği,koltuk yıkama ve buna benzer birçok temizlik hizmeti alanında profesyonel,kapsamlı ve etkili temizlik ürünlerine ve makinelerine gerek duyulmaktadır. Bu noktadan hareket ile profesyonel bir Diyarbakır temizlik firmasının temizlik uygulamalarında temizlik ürünlerini ve makinelerini tedarik ve temin etmesinin doğru bir yol olduğunun kanaatindeyiz. Diğer bir taraftan sizin kullanmayı tercih ettiğiniz temizlik ürünleri ve standartlarınız var ise bu durumu da anlayışla karşılıyoruz. Ayrıca gerekli temizlik ürünlerini sizin temin etmeniz durumunda firmamız size belirli bir oranda iskonto sağlayacaktır

Evet, taşınma öncesi ve sonrası temizliğin gerektiği her ortamda yanınızdayız. İstediğiniz güne ve saate randevu alarak yoğun ve stresli günlerinizde temizlik sizin için dert olmasın.